NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa
NIKEE Griffinovi - Family Guy online
     Epizody
Griffinovi - serie 17
Griffinovi - serie 16
Griffinovi - serie 15
Griffinovi - serie 14
Griffinovi - serie 13
Griffinovi - serie 12
Griffinovi - serie 11
Griffinovi - serie 10
Griffinovi - serie 09
Griffinovi - serie 08
Griffinovi - serie 07
Griffinovi - serie 06
Griffinovi - serie 05
Griffinovi - serie 04
Griffinovi - serie 03
Griffinovi - serie 02
Griffinovi - serie 01
8. série
08x01 - Den mušlí
Stewie a Brian cestují do alternativního vesmíru. Když se snaží dostat zpátky domů a Stewieho stroj se rozbije. Ocitnou se ve vesmíru kde jsou psi nadrazení lidem.
08x02 - Ži Gój
Lois zjistí, že je z části židovka. Peter se rozhodne a pokusí překonvertovat svou rodinu na židovství. Peter však uvidí svého otce který říka, že půjde do pekla, pokud se nebude chovat jako správný křesťan.
08x03 - Špióni jako my
Peter nalezne svou novou zálibu a to chození na velkou, v Clevelandově starém domě. Až do doby kdy se tam dvě filmové hvězdy nastěhují. Stewie a Brian se tam chvilku poté vydají odhalit velké tajemství.
08x04 - Brianova nová baba
Peter si pořídí film a celý den ho napodobuje. Skončí to bouračkou, kde Brian potká dceru své nové milenky. Avšak ta je poněkud starší než by si zbytek rodiny představoval.
08x05 - Opice ve skříni
Chris se pokusí dokázat rodině, že zlá opice je skutečná. Mezitím Stewie navštíví koncert mladé superstar v New Yorku a objeví překvapivé tajemství o této zpěvačce.
08x06 - Taťka Quagmire
Quagmire převezme zodpovědnost za dítko, které nalezne ponechané u svých dveří. Mezitím, Stewie vytvoří klon, který pak používá jako svého otroka.
08x07 - Sázka na Jeroma
Poté, co se Cleveland odstěhuje Peter, Joe a Quadgmire hledají náhradu. Náhle se objeví Jerome a ostatní si myslí, že by mohl být tím pravým.
08x08 - Pes pod drnem
Lois je unavená z toho jak Peter neustále dělá nepořádek a tak najme služku. Mezitím si Brian dával neblahé naděje, že se hrstce inteligentních lidí libíl jeho poslední román.
08x09 - Peter byznysmenem
V okamžiku kdy Peter uspořádá panu Pewterschmidtovi velikou párty, pan Pewterschimdt upadá do kómatu. Lois tak převezme kontrolu nad jeho společností, kterou tak předává Peterovi.
08x10 - Muž bez paměti
Po tom co se Peter udeří do hlavy, onemocní amnésií, která způsobí to, že zapomene všechno včetně svojí rodiny.
08x11 - Meg ve vězení
Brian dostane práci, psát do magazínu pro puberťáky. První článek by měl být o průměrně americké holce. Jak tak Meg pozoruje, zjistí, že se schází s klukem co utěkl z vězení.
08x12 - Peter senzibilem
Když jsou Chris a Stewie několik dní pryč. Lois už je v konci s obavami, do doby kdy jí kouzelník zaručí, že jsou v pořádku. Chris se poté ve škole zamiluje.
08x13 - Stewie filmovou hvězdou
Meg chce pozvat svého nového kluka na večeři. Stewie mezitím zjistí, že se bude natáčet Americká veselá farma přímo v Quahogu.
08x14 - Peterovi haraší
Když jdou Peter a Lois na první Stewieho muzikál a chtějí si ho natočit, Peter místo něj natočí Richarda Dreyfuse. Když ho za to zaplatí televizní kanál, rozhodne se, že se stane paparazzim.
08x15 - Tvůrčí utrpení Briana Griffina
Brian píše televizní show, ale skončí tím, že ho James Woods sabotuje.
08x16 - Apríl v Quahogu
Poté, co se ohlásí, že za 24 hodin začne Apokalypsa, všichni v Quahogu se snaží co nejlépe vyžít jejich poslední den, zatímco Peter se pokusí opravit své chyby.
08x17 - Smysl života
Brian a Stewie jsou uvěznení v trezoru, kde se spolu musí vypořádat. Brian a Stewie reagují na to, že jsou uvězneni v malém prostoru, bez jakéhokoliv jídla nebo martini. Snaží se nezbláznit, zatímco vymýšlejí únikový plán.
08x18 - Otec nebo matka
Quagmire dostává největší překvapení svého života na den matek, když jeho otec začne procházet změnou svého života.
08x19 - Zázračný zdroj
Peterovo pátrání po historickém zdroji všech ošklivých vtipů je přivedou do Virginie, kde se znovu setkají s Clevelandem.
08x20 - Griffinovi vrací úder část 1.
Příběh hvězdných válek Epizoda 5: Impérium Vrací Úděr je znovu převyprávěn.
08x21 - Griffinovi vrací úder část 2.
Příběh hvězdných válek Epizoda 5: Impérium Vrací Úděr je znovu převyprávěn.
08x22 - Pro dobrotu na žebrotu
Lois souhlasí, že se stane nositelkou dítěte jejího neplodného přítele, ale když její přítel nešťastně zemře, přemýšlí o potratu.
     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma
NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
Globální mediální server TetriSys
     AONN.cz

NIKEE Simpsonovi online epizody ke shlednuti zdarma na nikee.net
   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - Kdo prezije - Survivor NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com