NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa
NIKEE Griffinovi - Family Guy online
     Epizody
Griffinovi - serie 17
Griffinovi - serie 16
Griffinovi - serie 15
Griffinovi - serie 14
Griffinovi - serie 13
Griffinovi - serie 12
Griffinovi - serie 11
Griffinovi - serie 10
Griffinovi - serie 09
Griffinovi - serie 08
Griffinovi - serie 07
Griffinovi - serie 06
Griffinovi - serie 05
Griffinovi - serie 04
Griffinovi - serie 03
Griffinovi - serie 02
Griffinovi - serie 01
11. série
11x01 - Rodinný závod
Griffinovi cestují do Nepálu, aby pokořili nejvyšší horu světa a zároveň porazili v soutěži své protivníky - rodinu Rossa Fishmana, Loisina bývalého přítele. Zdolat Mount Everest však nebude jednoduché a jak se ukáže, tak i velmi nebezpečné.
11x02 - Vládce sledovanosti
Griffinovi jsou vybráni společností Nielsen, aby jejich televize byla monitorována pro potřeby televizního hodnocení a statistik. Petrovi se podaří získat další monitorovací zařízení, kterými začne ovlivňovat ratingy. Jeho absurdní požadavky na televizní studia a následné změny v programech způsobí vlnu zlosti mezi přáteli a sousedy.
11x03 - Starý muž ve znamení raka
V průběhu baseballového zápasu vyplave na povrch Quagmirovo tajemství o jeho plešatosti. Quagmire odmítá mít holou hlavu, a proto se podrobí transplantaci vlasů. V nemocnici Brian náhodně odhalí, že Carter Pewterschmidt umírá na rakovinu. Griffinovi ho jdou okamžitě navštívit, ale zjistí, že Carter je zcela zdráv. Brian a Stewie se rozhodnou přijít záhadě na kloub.
11x04 - Brian otáčí čas
Brian využívá Stewieho stroj času, aby mohl snáze balit holky. Aby zakryl své aktivity, rozhodne se počítadlo nacestovaných let snížit, ale způsobí přetížení zařízení. V důsledku toho začne čas proudit obráceně a jediný, kdo to může zastavit, jsou Stewie a Brian.
11x05 - Joeova pomsta
Bobby Briggs, zločinec, který udělal z Joea paraplegika, byl po letech konečně zatčen. Joeova radost však netrvá dlouho a Briggs z vazby uteče. Quagmire a Peter se rozhodnou kamarádovi pomoci dopadnout tohoto zločince.
11x06 - Lois chytá druhý dech
Lois doběhne krize středního věku, která se ještě zhorší během její narozeninové oslavy, když má Peter nemístné poznámky na její adresu. Lois se rozhodne změnit svůj životní styl a začne si užívat jako dvacetiletá. Stewie si v parku najde nového kamaráda - želvu Sheldona. Stewie brzy zjistí, že zvířátko má do roztomilosti řádně daleko.
11x07 - Kamarádi bez výhod
Meg je již delší dobu zamilovaná do hezkého spolužáka Kenta. Odváží se ho pozvat ven. Ale když ho chce před domem políbit, Kent se jí přizná, že je gay. Co je však horší, líbí se mu Chris. Část rozhovoru zachytí i Stewie a začne si myslet, že právě on je tím bratrem Meg, do kterého se
11x08 - Ježíš Mariá Josefe!
Griffinovi se připravují na nejkrásnější svátky roku. Meg při zdobení vánočního stromku zmíní, že její nejoblíbenější ozdobou je betlém s Marií, Josefem a malým Ježíškem. Peter se pustí do vyprávění největšího příběhu všech dob, příběhu o neposkvrněném početí.
11x09 - Hvězdný kadet
Chris se v poslední době dostával ve škole do množství problémů. Peter a Lois chtějí syna poslat do některého převýchovného tábora. Chris si vybere vesmírný tábor v Kennedyho vesmírném centru na Floridě. Brzy si ale uvědomí, že toto místo není pro něj vhodné. Když Griffinovi přijdou pro syna, vezme je Chris na obhlídku raketoplánu. Stewiemu se
11x10 - Brianova hra
Brianovi se splní sen, když hru Procházející fešák podle jeho scénáře s úspěchem uvedou v divadle. Stewie se rozhodne napsat vlastní hru - Americké manželství. Když se dostane Brianovi do rukou scénář, zjistí, že je napsána mnohem lépe než ta jeho.
11x11 - Quagmirova žena
Peter, Quagmire a Joe si vyberou obhlédnout jídelnu na Harvardské univerzitě. Když už měřili takovou vzdálenost, rozhodnou se to v Bostonu pořádně roztočit. Po návratu domů Quagmire zjistí, že se v opilosti oženil se starší prostitutkou Charmese. Aby veškerý majetek nezískala při rozvodu Charmese, rozhodne se Quagmire předstírat, že je gay.
11x12 - Den svatého Valentýna
Je svátek sv. Valentýna. Lois a Peter se dohodnou, že celý den stráví v posteli. Meg jde na rande s Tobym, klukem z internetu, který začal pracovat pro černý trh s orgány. Do Chrise se zamiluje Sandy, praneteř Herberta. Stewie navštíví pomocí stroje času šedesátá léta a Brian musí čelit všem svým bývalým holkám. Quagmira po
11x13 - Sněžný ptáček
Chris se ve škole stane terčem posměchu pro své tenisky. Jelikož mu rodiče odmítají koupit nové boty, peníze ukradne z matčiny kabelky. Při krádeži ho přistihne Meg a začne ho vydírat. Když už jsou sestřiny požadavky neúnosné, uteče Chris z domu a nastěhuje se k Herbertovi. Stewie a Brian se zamilují do písní kanadské zpěvačky Anne
11x14 - Sex po telefonu
Peter se začne věnovat sokolnictví, ale svého sokola Xerxesa využívá na různé nesmyslné věci. Když pro Petra ukradne sajdkáru, majitel zažaluje Griffinovi o všechno, co mají. Z tohoto důvodu musí Lois nastoupit do práce. Zaměstná se jako callgirl. Jedním z jejích volajících klientů se brzy stane i Peter.
11x15 - Peter muslimem
Při nezdařeném seskoku padákem se Peter nabodne na vrchol kopie Eiffelovy věže. V nemocnici se seznámí s muslimem Mahmudem, díky kterému konvertuje k islámu. Nový Peterův kamarád vzbuzuje oprávněné podezření u Joea a Quagmirea. Jak se ukáže, Mahmud je členem teroristické buňky, která připravuje útok na Quahog.
11x16 - 12 a půl rozhněvaného muže
Starosta Adam West je obžalován z vraždy svého pomocníka. Porota složená z dvanácti obyvatel Quahogu má rozhodnout o jeho osudu. Z celé poroty je o starostově nevině přesvědčen pouze Brian a je pouze na něm, aby dokázal přesvědčit i zbývajících jedenáct porotců.
11x17 - Peter divochem
Peter, Quagmire a Joe letí soukromým letadlem do Kanady do strip klubu, ale vinou Petra havarují. Peter si vybere hledat pomoc, ale ztratí se v hustých lesích. Když ho po dvou měsících konečně najdou, je z něj úplný divoch neschopný komunikace.
11x18 - Ruppert zabiják
Společnost vyrábějící plyšové medvídky byla nucena stáhnout svůj výrobek z prodeje, protože oči medvídků se snadno odtrhly a mohly způsobit zadušení dětí. Lois ze strachu o Stewieho vrátí Ruperta a nahradí ho plyšovou žirafou. Stewie se svého přítele odmítá vzdát, a proto s Brianem vyrážejí do továrny, aby Ruperta našli. Když se Peter ocitne v nemocnici,
11x19 - Zachraňte Škebli
Během přátelského baseballového zápasu nešťastnou náhodou zemře Horace, majitel baru Škeble. Nyní, když je po smrti, chce banka budovu zbourat. Její nejvěrnější zákazníci - Peter, Quagmire a Joe to nemohou dopustit. Meg začne pracovat v pohřební službě, ale když Chris ukradne tělo z rakve, je její nová práce ohrožena.
11x20 - Peter farmářem
V Quahogu prudce vzroste vlna kriminality. Když vykradou dům Griffinovým, Peter koupí nedaleko od města farmu. Život na venkově je náročný a peníze získané hospodářskou prací rodině nestačí. K farmě se navíc přiřítí tornádo. Griffinovi nacházejí úkryt ve sklepě, ve kterém naleznou laboratoř na výrobu drog.
11x21 - Cesta do Vegas
Brian vyhraje během duhového pochodu dva lístky na koncert Celine Dion v Las Vegas. Rozhodně se s sebou vzít Stewieho. Aby Stewie urychlil jejich cestu, použije nové, teleportovací zařízení. Vynález ale vytvoří dva páry. První pár Briana a Stewieho je teleportován do Las Vegas, kde si užívají každou jednu chvilku. Druhý pár Briana a Stewieho musí
11x22 - Tenhle klub není pro starý
Griffinovi se vracejí do Quahogu poté, co se Peter zúčastnil soutěže Amerika má talent. Během letu se Chris seznámí s Amandou Barrington, dědičkou nejbohatší rodiny na Rhode Island. Griffinovi jsou Amandou pozváni na brunch do klubu, který patří jejím prarodičům. Carter Pewterschmidt na svého zetě žárlí a snaží se všemožně upoutat pozornost starého Barringtona. Tomu dojde
     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma
NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
Globální mediální server TetriSys
     AONN.cz

SIFEE.biz - Pernikovy tata, breaking bad online, tapety, epizody, postavy
   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - Kdo prezije - Survivor NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com