NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa
NIKEE Griffinovi - Family Guy online
     Epizody
Griffinovi - serie 17
Griffinovi - serie 16
Griffinovi - serie 15
Griffinovi - serie 14
Griffinovi - serie 13
Griffinovi - serie 12
Griffinovi - serie 11
Griffinovi - serie 10
Griffinovi - serie 09
Griffinovi - serie 08
Griffinovi - serie 07
Griffinovi - serie 06
Griffinovi - serie 05
Griffinovi - serie 04
Griffinovi - serie 03
Griffinovi - serie 02
Griffinovi - serie 01
13. série
13x01 - Griffinovi ve Springfieldu 1.část
Peter začne přispívat do novin komiksovými stripy. Ty se stanou terčem kritiky žen za sexistický podtext. Griffinovi se rozhodnou opustit Quahog, dokud se vlna nepokojů neutiší. Během přestávky na benzínové pumpě jim někdo ukradne auto a rodinka se ocitá ve Springfieldu. V obchodě se seznámí s Homerem, který jim nabídne pomoc a ubytování. Peter a Homer
13x02 - Griffinovi ve Springfieldu 2.část
Peter začne přispívat do novin komiksovými stripy. Ty se stanou terčem kritiky žen za sexistický podtext. Griffinovi se rozhodnou opustit Quahog, dokud se vlna nepokojů neutiší. Během přestávky na benzínové pumpě jim někdo ukradne auto a rodinka se ocitá ve Springfieldu. V obchodě se seznámí s Homerem, který jim nabídne pomoc a ubytování. Peter a Homer
13x03 - Joeova kniha
Peter pomůže Joeovi naplnit jeho sen s vydáním pohádkové knížky o handicapované veverce. Brian se seznámí s hezkou dívkou, milovnicí běhání. Brzy sám propadne stejnému hobby.
13x04 - Sušenky
Peter a Lois otevřou obchod, ve kterém prodávají sušenky. Když však prodej nejde podle jejich představ, zaměstná Peter v obchodě striptérky. Stewie se stane závislý na sirupu proti kašli.
13x05 - Brianovy nové zuby
Peterovou vinou přijde Brian o všechny zuby. Rodina mu odmítá zaplatit za nový chrup. Pomocné ruky se dočká od Quagmirea, který uhradí operaci. Brianův nový chrup je dokonalý, díky čemuž se dostane k práci realitního makléře.
13x06 - Lovci krocanů
Peter v opilosti sní krocana, kterého chtěla Lois připravit na večeři pro rodinu a přátele ke dni Díkůvzdání. Oklame ji, že jeho spoluviníkem byl stejně opilý Brian. Lois jim nařídí, aby sehnali nového krocana.
13x07 - 2000 let starý panic
V nákupním centru narazí Peter a Lois na Ježíše. Aby na své narozeniny nebyl sám, chtějí mu chlapi uspořádat oslavu. Když však vysvitne, že se Ježíš nikdy s žádnou ženou intimně nesblížil, rozhodnou se mu pomoci zbavit se panictví.
13x08 - Znamenité dobrodružství Stewieho, Chrise a Briana
Chrisovi hrozí, že pokud neudělá písemku z historie, bude muset opakovat ročník. Brian a Stewie se mu rozhodnou pomoci. Pomocí stroje času cestují do minulosti, aby byli svědky významných historických událostí. Chrisovou vinou však uvíznou na Titanicu.
13x09 - Zachraňte Briana
Meg se obává, že nezvládne udělat blížící se test. Na radu Patty požádá Briana, aby test napsal za ni. Výsledek s nejnižším skóre z třídy nepotěší ani jednoho. Brian se navíc začne trápit, že není až takový moudrý, jak si myslel. Peter se snaží Brianovi vysvětlit, že není špatné být hloupý. Společně začnou podnikat šílené věci.
13x10 - Zlatá brána otevřená
Fotograf Evan osloví Meg s nabídkou na modeling. Až v ateliéru zjistí, že se specializuje na focení ženských nohou pro lidi s tímto fetišem. Po prvním focení Meg váha, zda má dělat dál modelku, ale když se z ní stane hvězda porno stránek, rozhodne se v kariéře pokračovat. Stewie touží poznat svět, proto se s Brianem
13x11 - Quagmirova matka
Když jdou Peter a Lois do banky vyřizovat šekovou knížku, z Petrova rodného listu se dozvědí, že jeho křestní jméno je Justin. Peter kompletně změní své chování, které náleží jeho novému jménu. Na Justinově párty se Quagmire seznámí s Keirou, se kterou se vyspí. Druhý den je zatčen za sex s mladistvou a v případě soudního
13x12 - Griffinova encyklopedie
Peter, Quagmire, Cleveland a Joe si otevřou vlastní detektivní kancelář. Když se v sousedství rozšíří krádeže, odhalí, že zlodějem je Chris. Ten si z ukradených věcí zhotovil vlastní sexuální panenku, o které si myslí, že je jeho skutečná přítelkyně.
13x13 - Stewie v jináči
Stewie má pocit, že jeho přátelství s Brianem začíná upadat. Aby zachránil jejich vztah, rozhodně se mít s ním dítě. Stewie se nechá pomocí vlastního vynálezu oplodnit Brianovou DNA. Peter, Cleveland, Joe a Quagmire se rozhodnou natočit virální video.
13x14 - Dr. Cleveland a ženy
Cleveland si otevře poradnu, ve které poskytuje klientům terapeutické služby. Když k němu přijde na terapii Lois, odhalí, že jejím problémem je Peter. Meg začne pracovat na letišti, aby si vydělala na maturitní ples. Mezi mužskými kolegy se stane velmi oblíbenou, protože je ze zaměstnaných žen tou nejhezčí.
13x15 - Nový Joe
Brian kousne Petra poté, co mu podá čípek na léčbu jater. Za trest musí Brian odejít na převýchovu do školy pro zlobivé psy. Když se po výcviku vrátí domů, je z něj úplně jiný pes. Neil Goldman se začne kamarádit s Chrisem, aby se mohl snadněji sblížit s Meg.
13x16 - Kdo se jednou spálil
Brian kousne Petra poté, co mu podá čípek na léčbu jater. Za trest musí Brian odejít na převýchovu do školy pro zlobivé psy. Když se po výcviku vrátí domů, je z něj úplně jiný pes. Neil Goldman se začne kamarádit s Chrisem, aby se mohl snadněji sblížit s Meg.
13x17 - Opečený a zhrzený
Peter požádá své známé, aby ho "grilovali" jako v zábavné relaci, co viděl v televizi. Ale když se cítí ponížen všemi vtipy, rozhodne se najít si nové přátele. V kavárně se spřátelí s trojicí žen, které když se seznámí s Lois, začnou ji pomlouvat.
13x18 - Rvačka s Irem
Peter se neustále vychloubá před kamarády, že by dokázal bez problémů zbít Liama ​​Neesona. Když Liam přijede natáčet nový film nedaleko Quahogu, vezmou chlapi Petera za hercem, aby dostál svého slova. Lois pomáhá ve školce hlídat děti jako dobrovolnice, ale když věnuje pozornost jiným dětem, začne Stewie žárlit.
13x19 - Dokonalý pár
Lois, Donna a Bonnie zamluví hotel v soukromém resortu na Bahamách. Po příjezdu se Peter s kamarády dozvědí, že nepřijeli na dovolenou, ale mají se zúčastnit manželské poradny. Mezitím Carter Pewterschmidt hlídá děti a Briana a pokouší se jim dokázat, že se dá zabavit i bez moderních technologií.
     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma
NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
Globální mediální server TetriSys
     AONN.cz

SIFEE.biz - Black books online, tapety, epizody, postavy
   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - Kdo prezije - Survivor NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com