NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa
NIKEE Griffinovi - Family Guy online
     Epizody
Griffinovi - serie 17
Griffinovi - serie 16
Griffinovi - serie 15
Griffinovi - serie 14
Griffinovi - serie 13
Griffinovi - serie 12
Griffinovi - serie 11
Griffinovi - serie 10
Griffinovi - serie 09
Griffinovi - serie 08
Griffinovi - serie 07
Griffinovi - serie 06
Griffinovi - serie 05
Griffinovi - serie 04
Griffinovi - serie 03
Griffinovi - serie 02
Griffinovi - serie 01
14. série
14x01 - Pilulománie
Stewiemu je diagnostikována porucha chování. Musí užívat léky, které mají utlumit jeho hyperkinetiku. Brian zjistí, že Stewieho léky mu pomáhají lépe se soustředit při psaní knihy. Quagmire a Peter dostanou v televizi kuchařskou show, ale jejich cesty se rychle rozejdou pro Petrovo chování.
14x02 - Den otců
Peter, Quagmire a Clevelend pozvou na návštěvu Joeova otce, aby strávil se synem svátek otců. Joe se snažil vyhýbat střetnutí s otcem, protože nemá rád handikapované lidi. Peter se podujme předstírat, že je Joe. Stewie se dozví, že nikdy pořádně nevyroste. Zklamaný touto zprávou potká v parku Toma Cruise, se kterým se začne kamarádit.
14x03 - Kámoš robot
Brian je zklamán poklesem vtipnosti komediálních herců. Věří, že dokáže být vtipnější, co chce dokázat stand-up vystoupením. Když se jeho vtipům nikdo nesměje, začne číst Stewieho tweety, na které obecenstvo reaguje smíchem. Stewie se za to na Briana naštve a postaví si nového kamaráda - robota Lylea. Lois a Peter se rozhodnou koupit si novou matraci.
14x04 - Hororový scénář
Peter s kamarády věří, že dokáží napsat lepší horor, jako ten, kteří právě viděli v kině. Pro lepší inspiraci se vyberou do opuštěného blázince, ve kterém straší muž s hákem. Po počátečních nápadech však začne léčebna chlapem připadat strašidelná. Když chtějí odejít, zjistí, že je někdo uzamkl. Věci se ale ještě více zkomplikují.
14x05 - Chris dospívá v muže
Ve staré sbírce porna objeví Peter videokazetu, která zachycuje jeho mladší já vyprávět, jak by měl vypadat jeho život v budoucnosti. Peter je sám sebou zklamán. Nechce, aby stejně dopadl i jeho syn, proto požádá Briana, aby učil Chrise kultivovanosti.
14x06 - Peterova sestra
Na Díkůvzdání má přijít na návštěvu Petrova sestra Karen. Mezi sourozenci nebyl nikdy dobrý vztah. Brzy po jejím příchodu vysvitne důvod. Karen od dětství Petra šikanovala. Petr si myslí, že jediný způsob, jak se sestře postavit, je v ženském převleku během wrestlingového zápasu.
14x07 - Žena nejlepšího kamaráda
Quagmire se před matkou Idou vyzná k citům, které již dlouhá léta přechovává k Lois. Během tohoto soukromého rozhovoru však omylem vytočí Petrovo číslo a na jeho záznamníku zanechá odkaz svého přiznání. Peter začne žárlit a navzdory Brianově radě, aby situaci řešil chladnou hlavou, nechá se unést hněvem během grilování.
14x08 - Opravdu drsný běh s býky
Z Joea se stane kvadruplegik, když se zraní během divokého býčího běhu ulicí. Jeho kamarádi se mu snaží co nejlépe pomoci. Brian si začne románek s Tori. Když zjistí, že je vdaná za mariňáka, musí předstírat, že je její nový domácí mazlíček, aby si zachránil život.
14x09 - Výstřel ve tmě
Když Petrovi zmizí zpřed domu gauč, rozhodne se s kamarády založit místní domobranu. Během nočního hlídkování postřelí Clevelanda Jr., kterého si splete se zlodějem. Peter je zatčen a obviněn z rasového útoku.
14x10 - Výlet do Koreje
Peter s kamarády zjistí, že Quagmire byl v mládí velkou hvězdou korejské soap opery. Seriál si okamžitě zamilují, ale když zjistí, že jim chybí závěrečný díl a nedá se nikde stáhnout, vyberou se do Jižní Koreje, aby si ho mohli kouknout.
14x11 - Burákovej miláček
Griffinovi mají finanční problémy, díky čemuž začnou mít obavy o budoucnost svých dětí. Šanci vydělat peníze navíc vidí díky Stewiemu, ze kterého se stala hvězda reklamy na arašídové máslo.
14x12 - Podfouknutý Yankeeové
Carter Pewterschmidt pošle peníze nigerijskému princi. Když si uvědomí, že šlo o podvod, vybere se s Petrem do Afriky, aby získal své peníze zpět. Brian se snaží sbalit Patty, kamarádku Meg, když zjistí, že má dokonalé tělo.
14x13 - Aspoň Appku denně
Když Peter přetíží svůj mobilní telefon množstvím stažených aplikací, koupí si nový a starý daruje synovi. Chris mobilem pošle spolužačce fotku svého penisu, a ta ho za to udá. Je obviněn ze šíření dětské pornografie a jako sexuální delikvent musí absolvovat rehabilitaci. Stewie a Brian se stanou členy tenisového klubu.
14x14 - Peterův zákon
Peterovi a jeho kamarádům se podaří v opilosti zničit městskou knihovnu. Aby se v budoucnu předešlo takovým incidentům, starosta Adam West nařídí zákon povolující prodej alkoholu osobám starším 50 let.
14x15 - Noční můra
Stewieho trápí noční můry, v nichž ho pronásleduje děsivý přízrak. Brian se ujme Stewiemu pomoci překonat strach ze spaní. Peter si založí doupě v podkroví domu, kde tráví veškerý volný čas s kamarády, co Lois vytáčí do nepříčetnosti.
14x16 - Empatický Brian
Brian políbí Bonnie na její narozeninové oslavě. Když se to dozví Joe, začne dělat Brianovi ze života peklo. Meg nastoupí pracovat jako dobrovolnice v domově důchodců. Když se nedočká žádného poděkování, začne důchodcům krást věci.
14x17 - Pošta pro tebe
Lois začne pracovat na poště, aby si mohla dovolit platit soukromou školku pro Stewieho. Mezi nedoručenými dopisy objeví obálku od Petra adresovanou jeho bývalé přítelkyni Gretchen. Stewie se po nástupu do školky skamarádí s bohatým Chadleym. Aby na něj zapůsobil, uspořádá párty ve vile milionářů, kteří odcestovali na dovolenou.
14x18 - Nová dobrodružství starého Toma
Aby Brian sbalil pěknou prodavačku v klenotnictví, předstírá, že je milionář a koupí si nejdražší prsten. Ten chce později vrátit, ale prsten omylem sní Chris. Zůstávají mu necelé tři dny, aby ho získal zpět. Pro televizi začne pracovat nový redaktor Dallas Portland, který svým vzhledem přivádí všechny ženy do varu. Tom Tucker na kolegu žárlí a
14x19 - Chris vítězí
Chrise zvolí králem plesu, ale Meg nabude podezření, že mu spolužáci dali hlasy jen proto, aby si z něj později mohli během oslavy vystřelit. Peter, Quagmire a Joe žárlí, že se Cleveland začal přátelit s Jeromem.
14x20 - Cesta do Indie
Brian a Stewie cestují do Indie, aby našli Padmu, zaměstnankyni call centra, do které se Brian během dlouhých hovorů zamiloval. Joe vezme Petera na noční bingo. Ze začátku není moc nadšený, ale když vyhraje, stane se hrou posedlý a strhává veškerou pozornost na sebe.
     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma
NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
Globální mediální server TetriSys
     AONN.cz

ALYSS HRY - superhry online, 1001hry na alyss.cz
   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - Kdo prezije - Survivor NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com