NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa
NIKEE Griffinovi - Family Guy online
     Epizody
Griffinovi - serie 17
Griffinovi - serie 16
Griffinovi - serie 15
Griffinovi - serie 14
Griffinovi - serie 13
Griffinovi - serie 12
Griffinovi - serie 11
Griffinovi - serie 10
Griffinovi - serie 09
Griffinovi - serie 08
Griffinovi - serie 07
Griffinovi - serie 06
Griffinovi - serie 05
Griffinovi - serie 04
Griffinovi - serie 03
Griffinovi - serie 02
Griffinovi - serie 01
7. série
07x01 - Láska bolí
Když Brian potká Carolyn , dívku jeho snů , rozhodne se jít na to pomalu. To přivádi Carolyn k šílenství a brzo ho podvede s jiným mužem. Když se pak Brian dozví , že jejím novým mužem je Cleveland , rozhodne se udělat cokoliv aby vyhrál Carolyn zpátky.
07x02 - Tahle země není pro Ježíše
Když Peter znovu objeví svou lásku k bolestně nepříjemné, přesto chytlavé melodii "Surfin 'Bird" od The Trashmen, se Brian a Stewie rozhodnou vzít věci do vlastních rukou. Zajistí že tahle píseň už nikdy nezazní.
07x03 - Cesta do Německa
Když Mort náhodně vstoupí do časového stroje, Brian a Stewie ho následují, aby ho přivedli zpět. Ale když zjistí, že jsou v Polsku v den nacistické invaze, trio musí najít bezpečnou cestu zpět do přítomnosti.
07x04 - Prázdniny bez Stewieho
Meg chce pozvat školního drsňáka ven , ale ten jí odmítne. Ta si o sobě začne myslet , že je ošklivá a tak vyrazí s Loise do nákupního centra. Tam jí však čeká překvapení.
07x05 - Nový Brian
Po sledování Johnnyho Knoxvilla na "Jackass", Peter a kluci filmují své vlastní bláznoviny. Když je Brian zraněn, rodina se obává, že je příliš starý, takže Peter přivede domů nového psa.
07x06 - Příběhy ze třetí
Peterovo šéf Angela ho pošle zpět do třetí třídy, aby se mohl kvalifikovat na svou práci. Mezitím Brian, Frank Sinatra Jr. a Stewie otevřou nejhezčí klub v Quahogu.
07x07 - Každá legrace něco stojí
Poté, co byla těhotná sedm let, Bonnie nakonec porodí krásnou holčičku jménem Susie. Stewie se rychle rychle zamiluje a slibuje, že udělá cokoliv, aby získal její srdce. Mezitím si Joe půjčuje 20,000$ od lichváře, aby zaplatil zdravotní účty.
07x08 - Gay do každé rodiny
Aby pomohl zaplatit svůj neuvěřitelný dluh, Peter se zúčastní lékařských experimentů, aby vydělal nějaké peníze. Nejdříve je mu vpíchnut "Seth Rogen" gen, který vám dává dojem, že jste legrační, i když jste vlastně nic legračního neudělali.
07x09 - Kdo je bez viny
Peter náhodou najde lístek z tomboly, kde jeho výherní cenou je hra golfu s O.J. Simpsonem. O.J. Simpson je však podezřelý ze dvou vražd.
07x10 - Lois na Foxu
Lois získala práci zpravodajky, kde jejím prvním úkolem je natočit investigativní reportáž na liberálního režiséra.
07x11 - Ne všichni psi přijdou do nebe
Griffinovi jedou na každoroční festival Star Treku, ale Stewie vyhodí pojistky, protože neměl šanci se zeptat jeho oblíbených herců.
07x12 - Tráva
Poté co se Brian dostává do problému kvůli držení drog, rozhodne se vytvořit kampaň na legalizaci marihuany.
07x13 - Stew-roidy
Stewie se rozhodne posilovat , po tom co mu nakopala zadek Joeovo malá dcera. Vypadá to, že se mu jeho trénink vyplácí. Do doby kdy Peter odhalí jakým způsobem, tak rychle nabral svaly.
07x14 - Holka z plakátu
Když Brian zjistí že se jeho milovaná Jillian vdáva, rozhodne se zapít jeho smutky. Na druhý den se probudí.
07x15 - Třikrát Stephen King
Peter si představuje své přátele a rodinu ve třech nejslavnějších dílech Stephena Kinga.
07x16 - Peter osadníkem
Kouzelník odhaluje z Peterovo dlaně , že měl fascinující minulý život. Jako Peterson Griffin , důstojný gentleman, kterému bušilo srdce pro Lady Redbushovou.
     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma
NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
Globální mediální server TetriSys
     AONN.cz

OFRII Vesmir - Slunecni soustava - Hvezdy - Galaxie - Astronomie na ofrii.com
   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - Kdo prezije - Survivor NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com