NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa
NIKEE Griffinovi - Family Guy online
     Epizody
Griffinovi - serie 17
Griffinovi - serie 16
Griffinovi - serie 15
Griffinovi - serie 14
Griffinovi - serie 13
Griffinovi - serie 12
Griffinovi - serie 11
Griffinovi - serie 10
Griffinovi - serie 09
Griffinovi - serie 08
Griffinovi - serie 07
Griffinovi - serie 06
Griffinovi - serie 05
Griffinovi - serie 04
Griffinovi - serie 03
Griffinovi - serie 02
Griffinovi - serie 01
Peter Griffin
Je velký, bouřlivý, líbezný spratek a nebojí se říct cokoliv ho napadne. Peter se narodil v Quahogu. Je pokřtěn římskokatolickou církví. Je tlustý, miluje Pawtucketovo pivo a televizi. Jeho nejoblíbenější televizní pořady jsou Star Trek, Three’s Company, Happy Days, The Brady Bunch.Pracuje jako bezpečnostní technik v továrně na hračky Happy-Go-Lucky. Naštěstí Peterův šéf přehlíží jeho nedostatek efektivity a produktivity.

Lois Griffinová
Lois se narodila do bohaté rodiny Pewterschmidtů. Lois se poprvé setkala s Peterem v rodinném sportovním klubu, kde pracoval Peter jako roznašeč ručníků. Před Peterem měla mnoho vztahů. Zamilovala se do Petera, protože se jí líbila dělnická třída, bezstarostná hloupost než lidé jejího sociálního kruhu. Lois učí hru na klavír a chvíli pracovala jako stevardka. Teď je žena v domácnosti a většinu času věnuje Stewiemu a starostí o domácnost. Ráda zpívá a umí karate.

Chris Griffin
Chris chodí na střední školu Jamese Woodse. Nemá žádné přátele, s výjimkou stromu a všichni ostatní mu dělají naschvály a posmívají se mu. Chris musí čelit nebezpečí zlé opice (Evil Monkey), která žije v jeho skříni a gestem s vyceněnými zuby a nataženou rukou Chrisovi vyhrožuje. Když se pokoušel říct rodině o existenci zlé opice, nikdo ho neposlouchal. Postrádá inteligenci a zdravý rozum, ale má umělecké nadání.

Meg Griffinová
Podle Briana je jejím skutečným otcem Stan Thompson. Chodí na střední školu Jamese Woodse. Meg ztratila panenství s Jimmym Fallonem během účinkování v pořadu Saturdy Night Live. V budoucnosti si nechá změnit pohlaví na muže a změní si jméno na Rona. Předpokládá se, že Meg zabila v minulosti svojí mladší sestru a Peter a Lois to ututlali. Chris má na to ještě nejasné vzpomínky, ale Petr a Lois mu tvrdí, že to byl jen zlý sen. Není moc hezká. Má chlapecké charakteristické rysy, že si mnozí myslí, že je to kluk. Pláč je pro ní jednou z nejběžnějších věcí. Ve škole je kolosálně nepopulární. Když pracovala jako servírka, schválně s sebou brala Stewieho. Lidé jí potom dali větší spropitné, když si mysleli, že to je její syn. Pozn.: Narodila se s ocasem.

Stewie Griffin
Stewie usiluje o dvě věci: zabití své matky Lois a ovládnutí lidstva. Nedávno oslavil svůj únik z matčiny dělohy, ve které byl uvězněný devět vyčerpávajících měsíců. Původně měl kulatou hlavu, ale když jednou skákal na posteli, narazil hlavou do stropu a hlava mu zšišatěla. Má rád literaturu, je génius, když dokázal navrhovat sofistikovanou technologii. Přání dobýt svět je reakce na to, že je bezmocné dítě, které je totálně závislé na dospělých (hlavně na Lois). Jeho touha, aby dobyl svět, se zakládá na jeho touze po kontrole nad jeho vlastním životem. Stewie má pravděpodobně poruchu osobnosti, včetně megalománie a paranoi.
Rupert je Stewieho nejoblíbenější plyšový medvídek. Stewie jedná s Rupertem jako kdyby byl skutečný a myslí si, že Rupert je homosexuál.

Brian Griffin
Na první pohled se zdá jenom jako rodinný pes Griffinů, ale on je mnohem víc. Občas se chová jako obyčejný pes: loví ptáky, jí odpadky, bojí se vysavače a spí na konci Peterovi postele, ale zároveň umí mluvit, je velmi inteligentní a chodí po dvou nohách. Brian je Peterův nejlepší přítel, ačkoliv je Brian mnohem inteligentnější než Petr. Miluje operu a mluví čtyřmi jazyky (anglicky, francouzsy, Tagalog a španělština). Krátce pracoval jako hledač drog na letišti, číšník, řežisér pornofilmů, telemarketer, obchodní zástupce a taxikář. Je těžký kuřák, sotva ho uvidíte bez martini nebo cigarety. Spolu se Stewiem sdílí jistou úroveň inteligence, sofistikace a humoru.

     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma
NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
Globální mediální server TetriSys
     AONN.cz

NIKEE CRACK | cracky do her | cd-key do her | warez | serial number na nikee.net
   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - Kdo prezije - Survivor NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com